Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2010, 19:18   #692
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Przepraszam za brak posta, ale przez trzy dni z rzędu miałem drobne problemy sercowe.
Bynajmniej nie chodzi o tą sesję, nie chodzi również o żadne uczucia, od których staram się trzymać jak najdalej.

Serce w pojęciu anatomicznym.

Na LI byłem jedynie oficjalnie, ponieważ miałem włączonego firefoxa. Na szczęście wszystko już się uspokoiło.

EDIT:

Ogłoszenia parafialne:

1. Tura potrwa do soboty do godziny 24.00

2. Zak walnął dobrą akcję pod względem technicznym. Dzięki temu nie oberwał, a akcja nie zatrzymała się tak szybko.

3. Cieniowi będzie bardzo trudno gdzieś dojść, choć obu panom zalecam odpoczynek.

4. Powoli zbliżamy się do końca sesji.

5. Midzię dorwę na gg

6. Kobieta na tropie Graala.

7. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na gg. Jeśli chodzi o pomoc to również tam będę oczekiwał.

8. Życzcie mi braku bólu serca

9. Powodzenia
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 14-01-2010 o 01:16.
Alaron Elessedil jest offline