Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2010, 16:23   #3
Celthuz
Banned
 
Reputacja: 1 Celthuz nie jest za bardzo znany
nie prosiłem o ocenę
tylko o drobna pomoc ale widocznie to za wiele
to system dla mnie i moich graczy i jest pod nas dopasowany
nie mamy zamiaru tłuc ognistych demonów albo wcielać się w nie
zabijać lordów chaosu w 15 cm płyty to nie dla nas..

ten system nie miał na celu być jakąś nowością
tylko zwykłym mniej epickim i nieco bardziej surowym średniowiecznym Fantazy
wiec niewiem czego panie Komtur doszukiwałeś zwłaszcza że przedstawiłem go szczątkowo aby atuty o które was prosiłem było łatwiej dobrać do klimatu niektórzy mają sporo pomysłów i lubią się nimi dzielić


co do ladacznicy było to żartobliwe i nie doszukuj się tam powiązań z klimatem

gdybym chciał stworzyć nowość zrobiłbym ją właściwie już zrobiłem
jest to żartobliwie nazwany system NaziMechy

przedstawia świat w którym 2 wojna światowa nie miała tak miłego zakończenia i ciągnie się po dziś dzień
występuje w nim Okultyzm Genetyka zaawansowana technika niekontrolowane Mutacje większość miast to same zgliszcza po tym co było ale o startym pięknym świecie już wszyscy zapomnieli i mało kto pamięta czym jest pokój
zwłaszcza gdy obok lega w gruzach kolejna nadpalona ściana pod gigantyczna mechaniczna stopą Nazistowskiego Robota Bojowego - SW V

Rosyjskie bojówki kryjące się po ruinach aby boleśnie ukąsić jeszcze nieświadomego wroga

Japonia doszczętnie wypalona przez USA
Chiny zmagające się z plagami mutantów

ciągłe niemieckie eksperymenty nad ożywianiem poległych które przynoszą naprawdę nieoczekiwane skutki

Alianci wpierający się robotyka i Okultyzmem

itp...

alternatywny świat opierający się na historii do pewnego momentu aż coś poszło nie tak mianowicie Rzesza wyprodukowała pierwsza Bombę i zaczęła terroryzować świat zyskując tym na czasie zaczęli też udoskonalać ciężką wodę aby napędzać nią swoje nowe maszyny

USA ma swoja oddzielną historie oczywiście nie zostawało w tyle ale kraje się pogrążały wydawały niesamowite pieniądze aby wreszcie całkiem upaść na dno wyścig zbrojeń był ważniejszy od głodujących ludzi a nawet zarazy

Świat z ciężkim klimatem wymagający od gracza trochę wiedzy jeśli chodzi o
symbolikę i historie oraz militaria
dosyć przytłaczający klimat w którym każdy dostrzega to że dla ludzi niema już ratunku jednak ciągle walczą co gorsza miedzy sobą
 
Celthuz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem