Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2010, 18:52   #33
Minty
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 1 Minty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumny
Karty postaci będę oceniał głównie pod względem estetycznym. Oczywiście postaram się zebrać w miarę możliwości kompletną drużynę, jednak jestem przyzwyczajony do prowadzenia dużych sesji, więc (przy obecnej liczbie zgłoszeń) nie powinienem odrzucić nikogo, czyja karta będzie spełniać moje oczekiwania (rzadko się zdarza, aby wszyscy chętni napisali coś, co przypadnie mi do gustu, ale może...). Ogólnie, to jako mistrz gry wykorzystuję swoją władzę w pełni i z kart czasami wybieram nie te najpoprawniej napisane, lecz takie, które najbardziej mi się spodobają. Tak więc sposób formułowania myśli nie zawsze będzie tym, co zadecyduje o zwycięskim przebrnięciu przez rekrutacyjne sito, jednak nie powinniście niczego zaniedbać, nie każda karta aż tak przypada mi do serca.
Żadne wyrzeczenia literackie nie powinny nawet wchodzić w grę.

Jeżeli chodzi o Twoje drugie pytanie, to sen i ewentualnie dzień poprzedzający pójście spać, opisane winny być dopiero w pierwszym poście sesji, czyli na razie nie musicie zaprzątać sobie tym głów.

PS. Dodam tylko (to będzie takie podsumowanie(objaśnienie? ) tego, co napisałem wyżej), że fakt grania realnymi postaciami w oczywisty sposób wyklucza pewne niecodzienne wydarzenia opisane w historii postaci, więc postarajcie się zaskoczyć mnie czymś innym. Obiecuję, że żadne staranie nie zostaną przeze mnie niedocenione.

Również pozdrawiam oraz życzę wielu twórczych przypływów weny podczas tworzenia kart, Tomasz.
 

Ostatnio edytowane przez Minty : 14-01-2010 o 18:56.
Minty jest offline