Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 11:19   #107
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny


Najpierw trochę prywaty, wyjaśnień technicznych potem konkrety sesyjne.



Wróciłem wczoraj z delegacji po 22, z nieziemskich bólem gardła, gorączką i cholernym osłabieniem. (jakby tylko tego mi brakowało do szczęścia). Przeglądanie forum z komórki nie należy do zadań łatwych więc nie wszystko spostrzegłem, np tego że vivi miała urodziny. Z tej też okazji wszystkiego najlepszego

Teraz konkrety.

Spamować możecie zawsze z umiarem, kiedy są ważne kwestie do omówienia i wypadałoby się na nich skupić to wtedy konkrety idą na 1 plan, sam 'spamować' lubię, jednak jak przekonała się o tym Eileen, przy zbyt dużym spamie niektóre informacje mi umykają -> dostaje się po głowie graczowi.

I żeby nie było niedomówień, nie mam z tego względu żadnych wyrzutów sumienia.

No a teraz kwestia najbardziej nagląca.

Terapodian tak jak powiedział Rewan, gdybym pokazał wam teraz Lustro Amandy to po kiego grzyba byłby rytuał z odkrywaniem wspomnień Amure ? Z twojego posta trzeba wyciąć na bank 1 zdanie a 2 zdanie przerobić na coś ala

'Lauhelmaasielu zadrżał na samą myśl, że dostąpił zaszczytu poszukiwań artefaktu. '

W 3 akapicie do wycięcia jest zdanie 'Teraz wysilał się by spojrzeć na Lustro, lecz promienie słońca skutecznie uniemożliwiały dostrzeżenie jakichkolwiek szczegółów.'

A takto post jest ok
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline