Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 14:02   #17
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Co do samych wyników ankiety to - dla mnie osobiście - są one przerażające...

Zakładając temat z pewnym "dreszczykiem emocji" myślałem, że od tłumów to się opędzić nie pójdzie; trzeba będzie podwójne sesje uruchamiać; wyrfinowane rekrutacje robić... Zwłaszcza, że co rusz ktoś gdzieś wspomina (chociażby w temacie "najchętniej zagrałbym w..."), że sesje WoDa najlepiej dla początkujących. No, a co mamy? Mamy 22 głosujących (nawet jeżeli z ogromną górą doliczę 20 osób grających w sesjach WoD na forum) to... na 9242 zarejestrowanych użytkowników jest o 0,0045% WOW! W niby drugim co do ilości deklarujących się graczy uniwersum...


Tak, wiem, statystyki kłamią. Nie zmienia to jednak faktu, że:
1) czytanie ze zrozumieniem kuleje (czego teraz uczą w podstawówkach??)
2) w najbardziej obsadzonym systemie jest ośmiu chętnych, co daje jedną ekipę na sesję... Nawet jak nikt nie odpadnie to nie jest to jakaś porażająca ilość...
 
Aschaar jest offline