Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 21:14   #124
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
@Azazello i reszto Drużyny Północnej!

Mogę i opieram się tylko na tym co jest napisane w wątku sesyjnym lub w komentarzach jako deklaracja działania. Spójrzmy co mam w sesji:
Postać Lynx'a stwierdza: "pozostaje jeszcze kwestia Welgana, Co zrobimy jeśli do czasu aż będziemy gotowi iść dalej on dalej nie odzyska przytomności?"
Postać Otta ujmuje to inaczej: "nie miał nic przeciwko temu, ale należy mu udzielić każdej możliwej pomocy."
Postać Reddory natomiast zauważa, że: "Trzeba szybko wymyślić co dalej robić."

Wybaczcie, ale - może jestem mało inteligentny - ja nie widzę tutaj deklaracji... W komentarzach podałem trzy rozwiązania, które ja widzę. Wspomniałem również o konieczności określenia czasu jaki spędzacie na trakcie - a więc czasu jaki poświęcacie na opatrywanie ran i leczenie.
Nawet w samym google.docs znajduję wpisy: "Dopiszcie coś jeszcze i zamykamy ten dialog " czy: "Ja nie zostaję tam, opartuję rane i jeśli nie ma chętnych ruszam sam do twierdzy... jak będę miał czas to napiszęposta jutro do poludnia - AZ" - wybaczcie, ale nie zamierzam się bawić w zgadywanie czy dialog jeszcze czeka na jakieś poprawki czy jakie działania zamierza podjąć postać - bo jak wspominałem Otto potrzebuje kwadransa, a Amberlen - półtorej godziny; czy więc "nie zostaję tam" odnosi się do czekania na resztę?

Z mojego punktu widzenia - co zrobicie to zrobicie tylko... coś zróbcie! I mnie o tym poinformujcie w formie deklaracji: "moja postać robi to i to."; bo ja nie będę za Was wymyślał co Wasze postacie chcą dalej robić.


Przypominam jeszcze o jednym - działania Waszych postaci nie są Waszymi działaniami.


PS. Pisałem, już wcześniej w komentarzach, że postać Kołka się nie liczy - nieprzytomni głosu nie mają.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 15-01-2010 o 21:15. Powód: PS.
Aschaar jest offline