Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 21:25   #6
Minty
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 1 Minty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Celthuz Zobacz post
nie bo Havig stosował afrykańskie metody powiększania penisa
podczas których otoczaki wpycha się pod napletek a one zarastają skórą
wiec jak tylko zaczęła gryźć Havig złamał jej kark swoim Berłem grozy
A mnie na jakimś tam forum literackim za opis nagiej kobiety oskarżono o przekroczenie granicy erotyzmu... Za to to by Cię tam do kicia wsadzili .

A tak na serio, to ostrzeżenie na początku już odstrasza, jednak przemogłem się i przeczytałem.

Kiedy napiszę coś kiepskiego lubię, żeby mi ktoś o tym powiedział, żebym nie robił tego błędu w przyszłości. Więc i ja mówię: zacznij pisać dokładniej i oryginalniej. Dzisiaj każdy system to raj dla niesprawiedliwości, gwałtu i cynizmu.

Też ostatnio zamieściłem w internecie niedokończony system autorski, prowadzę nawet rekrutację do sesji w nim, więc rozumiem, że to, jak to będzie wyglądać po ukończeniu, a to tutaj, to dwa światy, więc na razie nie będę komentował całości.

PS. I przynajmniej staraj się używać znaków interpunkcyjnych.

EDIT:
Co do klas to możesz zerżnąć sobie ich trochę z mojego systemu(takie sprawdzone typy):
Cytat:
Napisał Minty Zobacz post
STATYSTYKI (100):
Siła:
Zręczność:
Kondycja:
Inteligencja:
Spostrzegawczość:
Charyzma:
Orientacja w terenie:
Talent Magiczny:
UMIEJĘTNOŚCI (150):
Broń dystansowa(Dopiszcie tutaj też typ broni np. łuk, czy włócznia):
Broń jednoręczna(Tak samo jak w przypadku broni dystansowej):
Broń dwuręczna (jak wyżej):
Bijatyka:
Kradzież kieszonkowa:
Otwieranie zamków:
Akrobatyka:
Inne:
Magia: Postanowiłem dodać magię do umiejętności, ale nie wpisujcie tutaj żadnych punktów, tylko listę znajomych zaklęć (wymyślcie je sami, później to zweryfikuje), których siłę określcie w skali od 1 do 10.

Klasa: Podstawowe klasy to: (Mag ,Czarodziej, Kapłan, Druid, Nekromanta, Wróżbita, Bard, Barbarzyńca, Wojownik, Paladyn, Łowca, Rzezimieszek, Morderca, Pirat, Żeglarz/Marynarz, Łowca potworów, Amazonka, Łucznik, Mieszczanin, Szlachcic, Chłop). Oczywiście możecie sami coś wymyślić, ale w takim wypadku proszę o dostarczenie wraz z kartą dokładnego opisu wybranej klasy.
Jednak ma to być Twój system, więc żadnych oryginalnych pomysłów należących do mnie Ci nie podam 8).
 

Ostatnio edytowane przez Minty : 15-01-2010 o 21:41.
Minty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem