Wątek: Scion?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 22:05   #11
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Dziękować za wyrażoną opinię.

W zasadzie nie ma co tu wchodzić w dyskusję. To co stanowi punkt drugi i trzeci w Twojej wypowiedzi, to subiektywna opinia, której nie wypada mi komentować. Pozostaje tylko żałować, że w tym konkretnym wypadku nasze oczekiwanie, tudzież podejście do rozgrywki nie mogło pójść jedną drogą.

Tak jak ja nie czuje się obrażony Twoją wypowiedzią. Tak i ja mam nadzieję, że Twój post nie był spowodowany uczuciem, że zostało Ci cokolwiek wypomniane.
Zwróciłeś uwagę na daty i bardzo słusznie. Chciałem skupić uwagę szczególnie osób niezaznajomionych z systemem. Tym niestety nie będę w stanie pomóc w przeciągu jednego dnia. Więc dobrze by zgłaszali się do mnie jak najwcześniej. Więc to raczej nie tyle nadgorliwość, co po prostu próba lepszej organizacji pracy.
 
__________________
And then ...
Token jest offline