Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2010, 23:32   #14
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Jeden z zainteresowanych grą zwrócił się do mnie z zapytaniami. Na które tu zaraz odpowiem. Proszę również na przyszłość, by wszelkie pytania nie dotyczące samej tworzonej postaci kierować tu, w rekrutacji. Pozwoli to uniknąć mi konieczności powtarzania się wobec kolejnych zainteresowanych. Teraz do rzeczy.



Gramy 1 lvlcami i od zera do bohatera?

Z założenia postacie Graczy ewoluować będą w toku przszyłych sesji. Każda prowadzone przeze mnie kampania tak funkcjonowała. Jednak nikomu nie zagwarantuję przyszłego bohaterstwa. Co to, to nie.



Walczymy o władzę i ziemie czy przetrwanie?


Gracze z założenia będą związani z wyjętym spod prawa, funkcjonującym skrycie niczym loża wolnomularska, Zakonem Auran, czyli Bękarcimi Braćmi. Jako, że sam Zakon chyli się ku upadkowi, Gracze stanowić będą od początku o jego sile. Jako zaś, że dla Bissel nadchodzą ciężkie czasy, Gracze będą mogli na grzbiecie przyszłych wydarzeń wynieść Zakon i siebie do zaszczytów. Albo też popaść w otchłań hańby.


Bohaterowie muszą być dobrzy i rycerscy? Czy można zagrać kimś negatywnym kretem w drużynie i być po cichu w opozycji....

Generalnie BG nie muszą być w żaden sposób definiowani. Jednakże przez lata zauważyłem, że stosowanie "kretów" jest przydatne, ale wobec MG, którzy sami z siebie nie są "synami pewnych kur" Ja takim niestety MG jestem. Świat Bissel jest sam z siebie brutalny, ciężki i wymagający. Jako, że większość z Was jeszcze u mnie nie grała, odradzał bym tego typu postacie, bo mogą w znacznym stopniu utrudnić. Jednak nie zabraniam a jeśli ktoś ma szczególną wolę rzucania pozostałym Graczom kłód pod nogi, sam chętnie służę garścią pomysłów na GG. Nadmienię jednak, że tego typu zachowanie szybko wyrzuca Gracza poza nawias osi sesji. Choć nie przesazę, że tak się stać musi.


Moja rada:

Stwórzcie dla siebie wymarzoną postać. Taką, którą faktycznie chcieli byście zagrać w paraśredniowiecznym świecie. Taką, która miała by swoje własne życie i cele. Taką, której losy Was interesują. Ja zaś postaram się Wam tę zabawę uatrakcyjnić wespół z Hiją.



Zaś dla uzmysłowienia potencjału pozwolę sobie opisać Wasz stan posiadania i możliwe warianty postaci. Tylko nie wiem czy tutaj jest to najlepsze z miejsc.


To było by na tyle.

Pozdrawiam
b
.
 
Bielon jest offline