Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2010, 11:45   #8
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Dam Ci kilka rad:
-Kup sobie nową klawiaturę (bo tylko wydłubaniem odpowiednich klawiszy przez młodsze rodzeństwo można tłumaczyć brak interpunkcji)
-I może jakiś słownik
-Nabierz odrobiny dystansu. Piszesz, że nie cierpisz elfów i ich 'udupiłeś'. Zatem system jest odzwierciedleniem Twoich poglądów, co niektórym może się piekielnie nie podobać (na przykład mnie). Jak tworzę jakąś postać, to nie dlatego, że będzie uberwypasiona, bo twórca ją lubił, tylko dlatego, że akurat chcę sobie odegrać długouchego.
-Znajdź odrobinę czasu i opisz, ten system. Prosisz, byśmy Ci powymyślali atuty i inne duperele, ale znamy tylko nazwy ras, oraz fakty, że Twój świat zamieszkuje banda przygłupów wyznających filozofię dresów, oraz że nie cierpisz elfów. Owszem, mogę rzucać pomysłami. O ile za przydatne uznasz takie rzeczy jak "kamehameha", czy atrybuty przepisane z gier z serii Pokemon.

Twierdzisz, że świat ma być brutalny i chamski, oraz totalnie nieepicki. Ale to nie jest dark fantasy tylko groteska. Wszystko jest przerysowane, czarne jest czarne, a białe jest... również czarne. Nie wyobrażam sobie świata, w którym wszyscy członkowie straży miejskiej są skorumpowani, wszystkie kobiety to prostytutki, a jedynym bezpiecznym noclegiem jest bruk. Margines społeczny jest całym społeczeństwem? Bo takie wrażenie na mnie wywarłeś.

Poza tym - jeśli pokazujesz coś światu, to licz się z krytyką. Nawet, jeśli tylko ty chcesz to prowadzić. Nie chodzi o to, że ktoś mógłby chcieć w nią gra, bo raz - że nie ma w co, bo nie chciało Ci się opisać, dwa - lepsze projekty przegrywały z Młotkiem Bojowym, czy Lochami i Smokami. Chodzi o to, że chcesz, byśmy to przeczytali. Napisałeś to w sposób skutecznie to utrudniający, oraz zamieściłeś fragmenty sugerujące, że to jest kiepski żart.

Tyle na razie. Nie będę się wypowiadał na razie, bo od czytania o nic nie znaczących dla mnie atrybutach postaci wolę opis mechaniki testów, czy szczegóły dot. świata. Czyli konkrety, których nie chciało Ci się opisać.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 16-01-2010 o 11:47.
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem