Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2010, 19:29   #125
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
fajnie powiem wam tak, po woli zaczynam tracić ochotę na grę, odpiszę pewnikiem jeszcze dzisiaj, ale mam problem, odpadła mi już dwójka graczy, z czego jeszcze jedna co najmniej rozważa chęć odejścia.

Po za tym chciałbym przeprośić ale jestem chory i zebranie myśli do kupy bywa dla mnie trudne, dodatkowo cały czas się trzęse i jest mi wiecznie zimno, myslę jednak że dam rade dzisiaj coś napisać, co do postaci kaufiego i darlara zrobię z nich npców, niestety tak bywa.

Co do kaufiego, ogółem zniknął z forum, odszedł ze wszystkich sesji w jakie grał i podał ten sam powód który rozumiem, każdemu może się to trafić. Tak czy siak mam nadzieje że dalej są chętni do grania, a tych którzy czekają z niecierpliwością gorąco przepraszam.

Tak oto zakończyliśmy przynudnawy prolog, był on jednak potrzebny, teraz zaczyna się akcja właściwa dla sesji, jeżeli zgrabnie odpowiecie to jeszcze dziś wieczorem postaram się odpisać.
 

Ostatnio edytowane przez Tasselhof : 17-01-2010 o 02:43.
Tasselhof jest offline