Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2010, 11:22   #110
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Edytowałem karty graczy, tak aby było wygodnie szukać nam informacji. Niektórzy mieli inaczej poumieszczane odpowiednie dane stąd proszę się nie zdziwić, że było lekkie przemieszczenie informacji.

JEST ktoś kto jeszcze nie uzupełnił karty w profilu. I to jedna jedyna osoba, aż się prosi o odpowiednie potraktowanie w następnym poście...

Swoją drogą, post zacznę pisać swój dopiero jak umieści glyph swojego. I kolejka również będzie do piątku. Tym razem nie będzie już wymogu, iż ktoś zmuszony będzie czekać na innych. Powinno pójść łatwiej.

PS. Fabiano, nie mogłem znaleźć listy wyuczonych przez ciebie zdolności, jakbyś mógł to to uzupełnij.

PS 2. Próbowałem też zmienić wszystkim te paskudne obrazki, o różnej szerokości ale niestety przy próbie otworzenia odpowiedniej zakładki wyskakuje byk. Spróbuję po weekendzie.

EDIT

Jak widzicie Glyph dał już posta pokazującego to co udało wam się uzyskać, zaraz zabiorę się za napisanie własnego (potrzeba mi tylko pokonać katar, wygodnie się ułożyć z laptopem i co najtrudniejsze skupić się.

VIVI zamiast spamować, może zabrałabyś się za odpisanie w sesji I co z tego że odpisałaś już zawsze można prowadzić dalej dialog (tak td wziął cię w obronę )

EDIT 2
To już tradycja, że w styczniu mam shutdown
Wykonałem rzuty na utracone punkty siły oraz liczbę zdolności które stracicie na pewien okres czasu. Sytuacja przedstawiała się tak:

adr 29 6
nagash 26 1
xiii 26 6
latilen 27 5
kaworu 28 3
glyph 26 3
rewan 30 3
terapodian 26 2
howgh 25 5
eileen 29 5

Jednak po przeanalizowaniu sytuacji, stwierdziłem, że tak być nie może, że jedna osoba nie będzie miała dostępu do 6 zdolności a ktoś do 1 stąd wszyscy tracicie po 5 zdolności. Dla ułatwienia wszystkie nieparzyste.

Aby zregenerować utracone zdolności, każdy będzie musiał wydać zarobione punkty genotypu (1 umiejętność 2PG), a te rozdam wam w momencie zakończenia wątku rozpoczynającego sesję. Punkty utraconej siły proszę odpowiednio edytować w kartach.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 17-01-2010 o 15:46.
kabasz jest offline