Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2010, 15:46   #14
Onslo
 
Onslo's Avatar
 
Reputacja: 1 Onslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłośćOnslo ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Minty
Niestety nie pasuje mi ta częstotliwość i muszę wycofać się z rekrutacji. Przykro mi. Może zagramy innym razem.
Spoko, zobaczymy, czy po pierwszej sesji ktoś się wykruszy

Cytat:
Napisał Lance
Zgłaszam się do przygody. Karta postaci ASAP.
Requiem znam, sam chciałem prowadzić ten system na Lastinn, lecz nie znalazłem chętnych graczy
Cool, czyli częściowo ktoś mnie wyręczy z objaśniania niektórych rzeczy

Cytat:
Napisał RyldArgith
A czy ktoś zielony kompletnie (nie ma podręcznika, nie zna realiów) może wejść w to(stworzyć postać z pomocy w twoim poście)? Tak się składa że nie znam wiele o świecie. Jedynie miałem kiedyś podręcznik maskarady, nieużywany, bo nie znalazłem nikogo w swoim rejonie, a nie wiedziałem wtedy o sesjach na forum i oddałem do antykwariatu podręcznik
Jasne , stwórz postać, napisz jej historię i wybierz klan. No chyba, że wolisz pozostawić wybór klanu losowi, znaczy się mnie Jestem dostępny pod gg i zawsze chętnie pomogę.

Poza tym, mam już jedną, prawie skończoną kartę więc liczba miejsc zaczyna się powoli ograniczać
 
__________________
Too late. I'm already dead.
Onslo jest offline