Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2010, 22:29   #111
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Kabasz musisz zacząć korzystać z innych kości, te ewidentnie mnie nie lubią ;p Jeśli dalej mi takie wartości będą wychodzić to zostanę łysym kotem z wyłupiastymi oczami w ciągu kilku kolejek ;p

A i edytowałam moją KP - zamieniłam mruczenie I (młodzieńcze) z mruczeniem II (dojrzałe) [zanim dałeś posta ] dodałam też kilka paragrafów w "Czego nie wiedzą inni gracze" ;D Reszta w przyszłym tygodniu albo za półtora - egzaminy, jakby ktoś pytał, na italu odbywają się PRZED sesją właściwą.

Jeśli ktoś ma ochotę "podialogować" lub "przytulić kropka" to dobijać się na PW lub gg, może na mnie trafi ;p

PS. Pozdrawiam Vivi - również koziorożca styczniowego ;D, bo na życzenia już pewnie za późno ;*
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline