Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2010, 23:28   #112
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
@Lati
Nie marudź, i tak wszyscy zarobili na oko tak samo z tą uwagą, że ja zarobiłam puszką z zieloną farbą i akurat kabasz miał dobry "rzut na farbowanie". No cóż. Nie zdziwię się, jeśli podchodząc do was Nagash wyskoczy na mnie z krucyfiksem i jakąś anielską odmianą wody święconej :P W założeniu miałam już być martwa - nie jest źle. Jak się umyję to może nie będę śmierdzieć jak zombie :P
[spam]
To teraz poproszę kombos z umiejek i materiałów na farbę do piórek
Może piórka da się utlenić? Nie ma to jak tleniona anielica XD W sumie to dużo się nie pomyliłam z tym skubaniem, co Rewan? No cóż, zawsze to mógł być ten "latarniowo żółty" albo "misiackowy rushowy".
[/spam]

Kabaszu, umiejki się prawie skończyły edytować, możesz zrobić wstępne oględziny i mi powiedzieć/pomarudzić via PW albo gg co o tym sądzisz. Zaraz tylko przekleję kawałek tekstu z notatek i na ten wieczór koniec edycji...Co prawda mam jeszcze jeden fajny pomysł, ale to jutro...
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 17-01-2010 o 23:31. Powód: Literówka :P
Eileen jest offline