Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 02:54   #15
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
ja powiem tak bo nie mam ochoty na kłótnie z panią mówiącą przed mną ( nie jestem samobójcą nie ma sensu dyskutować z otaku i fanem jakiejś serii nigdy go nie przekonasz a śmierć ponieść możesz za złe przeliterowanie Mustanga ).

Pierwsza seria była iście żałosna i tragiczna, opening pierwszy masakra, fabularnie cios, graficznie średnio, dobór seyu czasami wydawać by się mogło że na pałę. Powiem tak zraziłem się do tej serii, która tak na prawdę jest świetna, niestety anime zostawiło po sobie głębokie ślady. Dlatego tak sceptycznie podszedłem do jego nowej odsłony. Z góry zapowiedziałem że nie obejrzę. Dzięki bogu że istnieją kumple którzy potrafią cię zmusić.

Pierwszy epek. Zapchaj, Isaac biega i morduje dookoła. Grafika bardzo ładna, w wielu nowych anime bywa strasznie uproszczona, tutaj stoi na wysokim poziomie. No i załączył się opening. Zwalił mnie z nóg. Jest świetny, animacja w nim wręcz cudowna. W głównej mierze to on mnie na kusił do obejrzenia brotherhooda. Nie żałuje. Envy ma w końcu pożądny głos, Gluttony tak samo. Co do Roya nawet nie zauważyłem, serio inny seyu? Bracia Elric jak zwykle wypadli fantastycznie. Ale anime góruje kreską i detalami. Jest po prostu piękne, w odróżnieniu do mangi, gdzie czasami Ed potrafi wyglądać na 40 a nie 14 lat. Ach brama i prawda, no po prostu skakałem radości że Prawda w tej części się pojawił, dzięki temu odcinek o przeszłości braci był jeszcze bardziej przekonujący i uczuciowy.

Póki co wszystkie openingi i endingi są wysokiej noty, jednak Again nic nie pobije, podobnie zresztą jak 4 opa z jedynki nie pamiętam nazwy, ale grali go chyba Asian Kung Fu Fighters.

Ocena brotherhooda w systemie szkolnym? Jak dla mnie 6-
Pierwszej serii słabe 3
Mangi mocne 4

tytuł jak najbardziej godny polecenia.
 
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem