Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 03:44   #9
ExcellentSword
Banned
 
Reputacja: 1 ExcellentSword nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Miało być ostro, brutalnie i realistycznie, a wyszło kiepsko i infantylnie, lepiej kup sobie Warhammera 2.



A co, ladacznica nie czuła że się dusi i nie zacisnęła szczęk?
Kolego, ale ty jestes profesjonalny! (napisalbym, ze pewnie masz duze doswiadczenie w radzeniu sobie w takich sytuacjach, ale napisze o tym w nawiasie, zeby moderator nie dal mi ostrzezenia : ()
Cytat:
Napisał Prabar_Hellimin Zobacz post
-Nabierz odrobiny dystansu. Piszesz, że nie cierpisz elfów i ich 'udupiłeś'. Zatem system jest odzwierciedleniem Twoich poglądów, co niektórym może się piekielnie nie podobać (na przykład mnie). Jak tworzę jakąś postać, to nie dlatego, że będzie uberwypasiona, bo twórca ją lubił, tylko dlatego, że akurat chcę sobie odegrać długouchego.
Wracaj do swojego DnD gdzie panuje rownosc i tolerancja.
Elfy maja taka nature, ze wywyzszaja sie, uznaja sie za wyzsza rase przez to ze zyja dluzej, maja tradycje i kulture w ich mniemaniu duzo bardziej rozwinieta od ludzi ETC. Akurat w tym swiecie sa agresywnymi skurczybykami i walcza z ludzmi (no strzelaja z krzakow w sumie), poniewaz wyparli ich z kontynetu (xxxx lat wczesniej), jak bylo wspomniane w poscie Celthuza. No i oczywiscie nikt nie zabrania Ci odgrywania elfa, tylko w tym swiecie elfy prowadza wojne wlasciwie ze wszystkimi, na ktorych trafia na kontynencie i wez pod uwage ze raczej nie bedziesz mogl smigac po miescie jak normalny czlowiek, Zreszta, mniejsza C nie szukal poklasku, jedynie prosil o pomysly na pare atutow/umiejetnosci, ale jak widac poradzil sobie z tym problemem. :=)
pozdrawiam, Adam Mickiewicz.
 
ExcellentSword jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem