Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 11:16   #20
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Witam

Post dla wszystkich, którzy odpiszą do niedzieli, zawiśnie w poniedziałek. Takie wklejanie po kawałku jak w ostatniej kolejce to raczej był wyjątek spowodowany okołoświątecznym zamieszaniem, a nie reguła, której chcę się trzymać.

Pozdrowienia

EDIT.

W kwestiach organizacyjnych:

Proszę o dostosowanie awatarów - każdy z zamieszczonych ma inną szerokość - myślę, że 200 szerokości wystarczy - wszystko wtedy widać na obrazku.

Ponadto proszę pilnujcie formatowania:

Dialogi od myślników, bez formatowania. Myśli postaci kursywą.

Teraz to bez znaczenia, ale gdy kontakty między Waszymi postaciami staną się częstsze i bardziej napięte, różnica między tym, co kto powiedział, a co pomyślał sobie w skrytości serca, będzie bardzo istotna. Niech to będzie jednolite.

Do końca kolejki 3 dni.

Pozdrawiam

EDIT

Witam!

Post jest.

Arm1tage i Token - kawałek dla Was jest na ukończeniu i pojawi się dziś lub jutro. Nie wyrobiłam się niestety, za co Was przepraszam.

Ratkin - kawałek dla Ciebie pojawi się po odpowiedzi na poprzednią kolejkę.

Avaronie - zapraszam na pw lub gg w celu przeprowadzenia audiencji gładko i sprawnie.

Szarlej - wg uzgodnień. Mam nadzieję, że moja wizja Sary przypadła do gustu.

Johan - na uzgodnienia zapraszam.

Każdy, kto nie ma mojego GG, niech da znać na pw. To nam usprawni rozgrywkę.

Listę BNów uzupełnię w tym tygodniu. Czas wolny, o który niektórzy się dopominają, będzie. Jeszcze tej nocy czasu gry.

Avatary w szerokości max 200 pikseli proszę, bo wrrrrrrrr... będzie kęsim, kęsim. Kto jeszcze nie uzupełnił karty w panelu, niechaj to zrobi, bo może bym sobie pokulała od czasu do czasu.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Asenat : 29-11-2010 o 11:11.
Asenat jest offline