Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 12:41   #10
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Wydaje mi się, że chciałeś mnie obrazić, ale obawiam się, że Ci niestety nie wyszło, zatem nie mam pretensji do Ciebie. W DnD grałem 1 (słownie: jedną!) sesję na żywo. Ale jeśli znacie TYLKO Lochy i Smoki, prócz waszego autorskiego oczywiście, to będziecie tylko doń porównywać.

To 'udupienie' elfów wcale nie jest oryginalne, tak jak ich wrogość do ludzi. Nasz rodzimy pisarz, pan Sapkowski, w swoim świecie również ukazał elfy wyparte przez ludzi i stawiające im opór.

Rozumiem, że nie zależy wam, by w ten system grała rzesza ludzi. Ale mam prawo (przynajmniej regulamin nigdzie tego nie zabrania) skomentować pokazany twór według mojego zdania o nim. Nie mam niestety pojęcia, czemu kolega nie lubi elfów. Ma do tego prawo, jednak jako twórca świata powinien nabrać więcej dystansu.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem