Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 13:43   #43
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Nadeszła ta chwila, kiedy już nic nie stoi na przeszkodzie, bym mogła ogłosić wyniki. Postanowiłam przyjąć 8 osób, więcej niż zakładałam, ale z drugiej strony moje krótkie doświadczenie w PBF wskazuje na to, że trzeba się liczyć z tym, że ktoś odejdzie.
Poziom i ilość kart pozytywnie mnie zaskoczyły, ale ktoś musiał odpaść, niestety. Mój wybór jest oczywiście strasznie subiektywny, ale kierowałam się też troszkę punktami klimatu sesji, starając się wybrać tych, którzy punkty rozdali w miarę podobnie.

Przyjęci, alfabetycznie:
- Arango (o ile doślesz mi cyferki)
- Bronthion
- Discordia
- Kelly
- Nadiana
- Phil v. Roden
- Redone
- Sekal

Wszystkim pozostałym dziękuję za w większości przypadków duże nakłady pracy i poświęconego czasu. Nie wiedziałam, że podejmowanie takich decyzji jest takie trudne.

Komentarze pojawią się za jakiś czas, w dziale fantasy, co do samej sesji, to zgodnie z tym co pisałam wcześniej: mam sesję na uczelni i start może troszkę się opóźnić, nie dłużej jednak jak kilka dni.

Pozdrawiam
 
Lady jest offline