Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2010, 19:51   #114
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
[spam]
Hmm... Akurat na drugi raz to ja ich będę do tych postów gonić :P Teraz się mnie strzeżcie

Nie panikuję, że zzieleniałam, tylko po prostu... hmm.... zrzędzę sobie? Taka moja rola, przyzwyczajaj się :P Jaką mnie Panie stworzyłeś, taką mnie bierz

I jak to było? "Ciekawe czemu większość Pań gra wśród obdarzonych..." Właśnie... Ciekawe
[/spam]

Jeżeli chodzi o umiejętności - pomarudziłam ci w sprawie twojego zastrzeżenia i zrobiłam już prawie końcową edycję. Jeżeli zmienię, to maks jedną umiejętność, ale nie w podstawowych. Chyba, że zmienisz zdanie co do 4tej...

Była podmiana na drugiej umiejętności - lekkie rozbudowanie. Nie wiem czemu nie zapisałam w końcu tych umiejek co zrobiłam w notatkach - już wiem za co je wstawić. Chyba... Jedna jest zabawna, ale przypuszczam, że się na nią nie zgodzisz :P Nagash miałby radochę Pełen komentarz co zmieniłam masz w notatkach pod swoją odp.

BTW. nie wiem czemu nie mogę wstawić obrazka ;/ Mam co prawa taką "atrapę", ale zawsze coś...
@Edit: A wcześniej mi wyskakiwał DB error XD
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 18-01-2010 o 20:02.
Eileen jest offline