Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 21:00   #107
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tadeus Zobacz post
Do piszących. Możecie założyć, że do środka, przez stare, skruszone mury wdarło się już kilku barbarzyńców z Norski. Chaos w środku stał się więc jeszcze większy i po drodze, w czasie organizacji ucieczki, będzie można napotkać jakiegoś lekko przymutowanego brodacza z szałem w oczach. A do tego coś potężnego zaczyna uderzać w mury, wstrząsając całą twierdzą.

Bądźcie kreatywni

I przypominam o rozdaniu PDków. Bez nich po prostu będę przy rzutach korzystał ze starych wartości. Z tego co widzę jedynie Sekal ma aktualną, wypełnioną poprawnie kartę. K.D coś tam dodał ale nie widzę szczegółów, bo wybrał kartę do pierwszej edycji, a xeper chyba dodał za mało PD.
Mój post z informacjami o zapasach jutro przed południem. Co do karty to masz moją już uaktualnioną. Mam nadzieję, że dobrze, bo tak dawno nie grałem w młotka, że nie pamiętam czy dobrze zrobiłem. W razie nieścisłości pytaj Mistrzu na pw a wszystko wyjaśnię.
 
Nefarius jest offline