Wątek: [DA] Pogoń
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 22:11   #28
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
No to z powodu tego, że mija 19sty stycznia, że śnieg zaczyna powoli topnieć, że czas, by przestać się obijać nadszedł, ogłaszam wszem i wobec, że... to za chwilę Najpierw chciałem podziękować wszystkim za trud jaki włożyliście w swoje postacie. Chciałbym przyjąć każdego, jednak jest to niemożliwe, gdyż wole nie rzucać się na zbyt głęboką wodę. Nie chcę by statek, który dopiero co podniósł kotwicę i wypływa z portu zatonął po kilku dniach żeglugi.
To powiem teraz. Zakończam rekrutację w tym momencie Formalizacja musi być, ale bez Graczy sesji by nie było. Przedstawiam... piątkę istot, które wyruszą w niezbadane dotąd ziemie Thedas:

- Tyaestra
- Suryiel
- c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
- Libertine
- Famir

Wiem, wiem, miała być czwórka Graczy, jednak każda z powyższych istot zrobiła postać taką, że czymś mnie urzekła. Jeszcze raz dziękuję tym co się dostali, i tym co się nie udało.
Dzisiejszego dnia, bądź jutrzejszego, pojawią się komentarze do sesji. Pierwszy post przewiduje na piątek.
Pozostaje mi teraz tylko życzyć, sobie i piątce wspaniałych, aby przygoda nasza nie okazała się klapą i była co najmniej ciekawa.
 
__________________
Nobody know who I realy am...
Faurin jest offline