Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2010, 12:07   #31
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Efcia
Skoro tak i mamy tylu chętnych do niektórych systemów, można poprowadzić dwie, lub więcej, równoległe sesje warsztatowe. To też jakieś wyjście i pozwoli rozładować tłok.
Tak, zgadzam się. Ja w sumie tak mam ułożony scenariusz do wilkołaka - gdzie istnieje kilka równoległych wątków, które mogą być traktowane jako osobne sesje. Bo o ile tłumaczyć coś można (a nawet należy) raz, to faktycznie prowadzenie 1 sesji dla 9 graczy może być "wyzwaniem"... Choć mam nadzieję, że parę osób odpadnie i finalnie sesja będzie na 4-5 osób. W różnych ankietach i wątkach chciejskich to zawsze jest setka głosów, a jak przychodzi co do czego to ekipy zebrać nie idzie...

Zresztą, prawdę powiedziawszy, nie wiem co zrobić z osobami typu Alaron Elessedil, gdzie albo znacząca dyskalkulia albo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Czy - Onslo, lub Macharius - ja też mam chorobę GMasterzą, ale "live is brutal".

Problemem może natomiast być ilość GMów. Bo prawdę powiedziawszy, skończy się chyba na tym, że Efcia (ewentualnie + Ktoś) zrobi cześć warsztatów, a Ja zrobię resztę. Jakoś nie wyłowiłem większej ilości chętnych w tej całej burzy, która się przetoczyła przez ten (i nie tylko) wątek...


Hmmm... Cauchy - zdecydowanie Heine jest taki "szkolny"... A tu wyzwań trzeba...
 
Aschaar jest offline