Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2010, 10:28   #19
Abeir Lissear
 
Abeir Lissear's Avatar
 
Reputacja: 1 Abeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłośćAbeir Lissear ma wspaniałą przyszłość
Tak sobie siedze i czytam wypowiedzi i przyszła mi do głowy pewna myśl. Mianowicie kto powiedział że postać "silna" mechanicznie nie może być fabularnym arcydziełem. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Inaczej ma się sprawa do graczy (których niestety miałem okazje spotkać), którzy wychodzą z założenia (np. DnD): "Zagrał bym sobie szermierzem,łotrem czy bardem ale qrde nie wyciągne dużo KP pozatym on walczy np.rapierem i słabe ma obrażenia dlatego zagram sobie Wojem w fullplacie albo paladaynem z półtorakiem lub mieczem dwuręcznym". Moim zdaniem coś jest nie tak jeżeli gracz stawia statystyki ponad przyjemność grania. Osobiście sam lubie czasem zagrac opancerzonym krasnoludem jak i zwinnym elfem...
 
__________________
Straszliwe przeżycia zmuszają do zastanowienia, czy ten, kto ich doświadcza, sam nie jest czymś straszliwym.

Nietzsche
Abeir Lissear jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem