Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 11:10   #122
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o pochodnię, znów zadam pytanie:

Jeden dzień? Kruki mają małą powierzchnię ciała... Tych w starczej postaci jest niewiele. To żeby dać swoje pióra odpowiedniej grupie Puryfikanów do macek,odpowiednią ilość dla maluchów Lykarynów, dać kilku innym rasom na pochodnie (Rosso siedzą w podziemiach i chyba jeszcze kilka ras zeszło do podziemi i nie widzi tam za dobrze) i czasami może jeszcze wykorzystać do innych celów... Czy wychodzi na to, że kruki bywają łyse? Nie mają w umiejętnościach szybkiego odrastania pierza, więc zakładam, że jest jak u normalnego ptaka, w tym jak u mojej kury z podwórka - około tygodnia, żeby mieć sensowne pióro... Na te duże lotki trzeba czekać koło 2-3tygodni, jak nie więcej.
Nie pamiętam jaka jest liczebność kruków, ale przypuszczam, że na poziomie Rosso, albo nawet trochę mniejsza... Co o tym myślicie? :>
[spam]
Zwykle podcinamy pióra na skrzydłach zwierzaczkom, więc wiem... Bo moje francuzy inaczej latają spokojnie za jednym podejściem(bez lądowania) przez moje 2hektary pola za płotem XD
[/spam]

Nagash chyba ma coś nie tak z kompem. Poczekam do wieczorka i jak się w końcu nie odezwie, to sobie daruję ten romantyczny dialog
@down
No, rozmawiałam z Nagashem na początku tygodnia w kwestii posta i miał się odezwać wczoraj. Pierwszą osobą do jakiej podejdzie Spea jest ktoś "swój". Trzeba w końcu poznać kuzynka
Dopytuję się o to oświetlenie, bo ciągle przed oczami widzę grotę pełną aniołków i mam problem czy światło pada na nich z góry z wielkiego Słowa napisanego przez Rodzicielki, czy z kryształów które świecą wśród załomów skalnych, czy z mis pełnych świecącego płynu, a może skały mają wzory z fosforyzującego śluzu? ;>
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 22-01-2010 o 12:56.
Eileen jest offline