Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 14:07   #6
Kritzo
 
Kritzo's Avatar
 
Reputacja: 1 Kritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłość
Jest jedna taka opcja, ale tutaj chyba nie dostępna.

Korzystając z innych for o takiej tematyce odkryłem, a znajoma używała, drukowania postów. Na początku, czy na końcu strony był przycisk "wersja do druku" i w formie samego tekstu i ramek (bez grafik z tła chyba) drukować można było zawartość, bo ludzie czasem tworzą sporo i oczy bolą od monitora

Po co drukować? Szkoda papieru? Ano wcale nie. Instalujemy wirtualną drukarkę PDF i ustawiamy ją podczas opisanego zabiegu. Drukując po kolei każdą stronę nie obciążamy pamięci komputera zbytnio, a ostatecznie jak ktoś ma np. Adobe Acrobat Profesional może zrobić nowy dokument wykorzystując pozostałe i to scalić.

Jedyną przeszkodą jest to, że administracja musiałaby dodać ową funkcję drukowania, a ja się na php i skryptowaniu nie znam i nie wiem gdzie to znaleźć Na tamtym forum była to opcja wbudowana (jakieś przemo, czy PHPBB w nieznanej mi wersji)
 
Kritzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem