Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 14:39   #17
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Drugi akt miał ruszyć po nowym roku, jednak przez większość stycznia byłem... niedyspozycyjny. Przepraszam za to i postaram się uprzedzać o tego typu zdarzeniach w przyszłości. Sesja ponownie ruszy w połowie lutego (po mojej sesji egzaminacyjnej). Wtedy też dołączą nowi gracze, którzy przysłali karty wcześniej.

Proszę starych graczy jak i nowych, którzy przysłali mi karty o potwierdzenie chęci gry do dnia 10 lutego. Będę prowadził nawet dla jednej osoby, ale mam nadzieję że znajdzie się więcej zainteresowanych.

Jeszcze raz przepraszam i obiecuję że wpadki typu "zniknięcie bez wieści na długi okres czasu" już się nie zdarzą.

EDIT
Po przemyśleniach postanowiłem, że w sesji zajdzie pewna zmiana. Starzy jak i nowi gracze jeśli chcą mogą grać innymi postaciami niż te które nadesłali. Jest możliwość wyboru dowolnej rasy ze świata mroku. Jeśli chcecie zostać przy starych postaciach to nie ma problemu - jest to nawet wskazane bo wampiry odgrywać dalej będą główną rolę i nie zamierzam tego ukrywać. Niemniej jest możliwość grania inną "rasą". Jest to swoista próba wynagrodzenia wam mojej... nieobecności.
 

Ostatnio edytowane przez Famir : 22-01-2010 o 18:35.
Famir jest offline