Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 20:50   #28
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Cosm0 skoro jesteś zmęczony graniem w storytellingach i wolisz sesje oparte przede wszystkim na mechanice (tak mi wynika z Twojego ostatniego posta) to nie rozumiem co tutaj robisz. W nagłówku jasno jest napisane, że sesja będzie storytellingiem, dalej powiedziane zostało, że mechanika jest szczątkowa. Skoro nie chcesz grać, nikt Cię przecież nie zmusza. Nie rozumiem tylko dlaczego biadolisz o tym właśnie tutaj.

Żeby nie było wątpliwości, bardzo chętnie przyjmę Cię do sesji, jeśli stworzysz dobrą KP i w odpowiednim terminie mi ją wyślesz. Ale jeśli ma to się skończyć tym, że ja Cię przyjmę, a Ty po miesiącu dojdziesz do wniosku, że jednak znudziły Ci się sesje bez mechaniki to zaoszczędźmy sobie nieprzyjemności i odpuść sobie. Jeśli jednak uważasz, że chcesz u mnie grać i, że sprawi Ci to frajdę, przestań biadolić.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline