Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2010, 09:49   #19
Token
 
Token's Avatar
 
Reputacja: 1 Token ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumnyToken ma z czego być dumny
Dziś dwa ogłoszenia.
Pierwsze - Jak na razie Felidae zajmuje miejsce dla pierwszej osoby nieobeznanej w systemie. Póki co pierwsza odważna. Tym z większą przyjemnością mam przyjemność o tym pisać. Odezwę się do Ciebie po tym weekendzie i zajmiemy się mechaniką (piszę tu, a nie poprzez PW bo wiadomo - Database Error). Tak czy siak masz jeszcze trochę czasu by ewentualnie skorygować nieco koncept. O ile oczywiście widzisz taką konieczność.
Do wszystkich innych - pozostało już tylko jedno miejsce.

Druga kwestia.
Zdecydowałem się na dodanie ostatniego już panteonu. Chodzi konkretnie o Devas. Tak jak pisałem już tutaj i wcześniej w ankiecie. Jedynym powodem niewprowadzenia tych bóstw od samego początku, była niedostępność podręczników. To jednak udało się „naprawić” nadspodziewanie szybko. Słowem w pierwszym poście można już znaleźć wszystkie panteony oprócz umieszczonych w Companion VI, ale te jak pisałem nie pasują do koncepcji, więc nie ma szans by się pojawiły.

Dlaczego zdecydowałem się na dodanie Devas? Otóż powodów jest kilka.
Pierwszy i moim zdaniem najważniejszy - nikt nie przysłał mi jeszcze karty, a to oznacza, że nikt nie poczuje się skrzywdzony faktem, że sam miał bardziej ograniczony wybór.
Drugim jest niewątpliwie zainteresowanie tym panteonem, a ja nie zwykłem ograniczać kreatywności innych.
Trzeci to oczywiście czas. Został jeszcze cały luty + ostatni tydzień stycznia. Więc nawet jeśli ktoś postanowi nagle zmienić koncept na dodany panteon, będzie miał masę czasu na tworzenia postaci.
Czwarty powód to fakt, że obecny czas trwania rekrutacji zleciał chętnym raczej pod znakiem wyboru koncepcji. Bo otrzymałem tak naprawdę tylko jeden opis reliktu. Nie wydaje mi się więc, by pojawiły się pretensję o "zmarnowaną kupę pracy". Nawet jeśli - odpowiedzialność biorę na siebie.

W zasadzie można przyjąć, że od tej chwili rozpoczyna się faktyczna rekrutacja. Wszystkie zmiany w zasadach rekrutacji, które miały szansę zostać wprowadzone - wprowadzone zostały. Można więc spokojnie tworzyć postać bez obawy, że coś zmieni swoją postać. Ostatnie panteony nie mają szans się pojawić, tym samym proszę nawet o to nie pytać.
Gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił z Devas, a nie ma dostępu do podręcznika - jak najbardziej służę pomocą.
 
__________________
And then ...

Ostatnio edytowane przez Token : 23-01-2010 o 10:07.
Token jest offline