Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2010, 16:18   #129
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Eileen popraw szerokość obrazka do 150 px.

Za tydzień nie dam posta w weekend. Szykuje mi się ciężki tydzień w pracy. Nie wiem kiedy wstawię posta. Żeby nie było żadnych niedomówień na chwilę obecną Eileen nie jesteś brana pod uwagę przez Opiekunki do wzięcia udziału w eskapadzie Z mojej strony zostały wytłumaczone wszystkie wątki, więc można teraz skupić się na odegraniu sytuacji. Innymi słowy podałem wam fakty, teraz trzeba je jakoś zinterpretować

Grupa, która pójdzie na powierzchnię na chwilę obecną to:

kabasz - Lykaryn - Zaur.
Howgh - Aborrecimiento lub Asco - Wallow
Adr - Puryfikanin - Puryfik
Glyph - Skrzadło - Argo
Kaworu - Kruk Śmierci - Ravan
Terrapodian - Sadesyksy - Lauhelmaasielu
Rewan - Feniks - Hane
Latilen - Gatti - Grau
Nagash hex - Rosso Angelo - Alphonse Solf Kimblee

Innych BN/graczy nie przewiduję. - Chyba że w sesji się postaracie aby ktoś jeszcze doszedł.

Tak żegnamy z naszego grona XIII - nie mam żadnego kontaktu z nim od ponad 2 tygodni. Jeśli wróci na LI będzie się wpierw musiał ostro wytłumaczyć aby wrócić do sesji. Jednak nie mam złudzeń, że raczej już o nim nie usłyszymy - choć mogę się mylić.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline