Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2010, 22:50   #87
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Ok Post jest Mam nadzieję, że teraz już bez żadnych opóźnień - jeśli wy nie będziecie się spóźniać to i ja obiecuję, że nie będę

No więc, mamy dwa zespoły. Anna i Alanris ma dość dużo opcji do wyboru, zarówno dyplomatycznych jak i mniej dyplomatycznych Trzeba będzie się chyba zgadać na gg, chyba, że od razu chcesz Kaworu łoić Jakby co to tutaj możemy rozmowę przeprowadzić: http://docs.google.com/Doc?id=dhf3rdbm_3dmt7tvkz

Co do Cario i Iru no to nie ma zbyt dużo opcji jak się domyślacie. Zamieszczam mapkę, fioletowy to Iru, bladoniebieski Cario, czerwony potwór. Skybleeder to jego nazwa, uwaga dla Iru, jednak jego statystyki mogą być nieco inne od tych w podręczniku, pamiętaj W zależności od wasze decyzji mogę założyć dokument Google, gdzie będziecie wpisywać co robicie, jak i komu i tam przeprowadzić szybko pierwszą walkę.

 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 23-01-2010 o 23:41.
Qumi jest offline