Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2010, 10:33   #15
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
POTRÓJNE KOMBO POSTÓW! YAY!

OK, zaczynamy dzisiaj (najprawdopodobniej). Nadal nie mam ostatecznej wersji mapki, która będzie znacznie bardziej przejrzysta niż to, co za chwilę rzucę. To, co wam teraz daję, to poglądowa mapa, która pozwoli wam się rozeznać w rozmieszczeniu krajów. Kraje NPC są zaznaczone liczbami łacińskimi (tymi samymi, co na liście "zajawek"), wasze - arabskimi.
1 - FNS
2 - Ragnan
3 - CGP
4 - Maarloewe
5 - Marsylia



Ja tymczasem biorę się za pisanie pierwszego upa.

Poniżej: ostatnie zajawki.

26. Tiara

Państwo rozczarowanych Kwintą pacyfistów i uchodźców, którzy chcą uniknąć dalszych wojen i cierpień. Znaleźli zatem kawałek lądu, którego nikt wcześniej nie zajmował, gdzie spokojnie żyją sobie z dnia na dzień. Nie mają zbyt wielu cennych surowców, ale za to ich ziemie to dość istotny strategicznie bufor. Czy oddziały najemników z Ragnanu wystarczą, żeby ochronić ich w razie obcej inwazji?

Terytoria niebędące państwami:
A. Pogranicze Sekciarzy - nieoficjalna nazwa terenów na wschód od CSA, na których masowo osiedlają się małe komuny - głównie sekty. Z uwagi na warunki klimatyczne nie opłaca się tam zasiedlenie, zaś przeciętny podróżnik ma tam spore szanse zarobić z karabinu po wejściu na teren jakichś świrów.
B. Ekokomuny - małe grupki (niezaznaczone na mapie) osiedlające się w miejscach o szczególnej wartości naturalnej. Sprzeciwiają się eksploatacji bogactw naturalnych planety, chcą, żeby wszyscy żyli "w zgodzie z naturą". Nikt nie zwraca na nich uwagi, przynajmniej dopóki nie trzeba ich siłą wyrugować z jakichś ciekawych złóż.
C. Niecka Trawleya - mało istotny gospodarczo region, gdzie niegdyś mieściła się tajna kolonia karna (do której obecnie nikt się nie przyznaje). Coś poszło nie tak i w wyniku którejś z wojen więźniowie uwolnili się. Na tych terenach panuje anarchia, rządzi najsilniejszy. Jej centrum jest osada Haven.

Sesja, jak zapewne widzicie, rozpoczęta. Co do avów, flagi są tam tylko tymczasowo, ale nie mam czasu tego usprawnić. Będę z powrotem za jakąś godzinę czy coś i wtedy naszykuję ostateczne wersje awatarów graczy. Z pytaniami uderzajcie na moje GG. Na razie zmykam. Bawcie się dobrze.

-TVB

I... piąty post z rzędu.

Zwrócono mi uwagę, że wstęp jest za bardzo "wstępowy". To celowy zabieg. Chcę, żebyście w pierwszym poście niejako przedstawili się. Pokażcie wasze typowe zachowania, opiszcie wygląd, pozwólcie innym graczom zrozumieć koncepcję postaci. Pamiętajcie, że jak chcecie z wszelkiego typu NPC pogadać na zasadzie "ładna dziś pogoda", to nie potrzebujecie do tego mojego zezwolenia. Nie bądźmy drobiazgowi. Natomiast jeśli chcecie załatwić dialog ze mną z jakiejś przyczyny, odezwijcie się jutro na moje GG.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"

Ostatnio edytowane przez Tevery Best : 27-01-2010 o 18:36. Powód: Post pod postem
Tevery Best jest offline