Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2010, 15:57   #530
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W tej sytuacji to chyba nie mamy za wielu innych opcji, zwłaszcza, ze dalsze kombinowanie może się skończyć "wlezieniem" powracającego strażnika na plecy...

Aby wzmocnić efekt to jak Lilia wróci na posterunek zamiast strażnika to ktoś (moze być i Quinn) może pojawić się na schodach, co odwróci uwagę strażnika i da Lilli atak z zaskoczenia - strażnik będzie zainteresowany podchodzącym, a nie "kolegą".



EDIT: Muszę poinformować, że mam "małą katastrofę" w pracy i niestety nie będzie mnie na necie prawdopodobnie do rana. Ciężko mi więc będzie dać posta w tej turze Marrt - i reszta - jeżeli będziesz coś pisał to spokojnie możesz użyć postaci Quinna... Plan wydaje się ustalony, a jakby co to Quinn coś pootwiera czy zajrzy w korytarze...

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 24-01-2010 o 19:30. Powód: EDIT
Aschaar jest offline