Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2010, 20:59   #307
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cosmo, a właściwie i Qumi. Owszem, Buka wszystko czytała, jednak nie ma na nic czasu, w ostatnim tygodniu przepracowałam 63,5h O.o
dodajcie sobie do tego niemal godzinę dojazdu i powrotu z roboty, czas na jakieś marne 6h snu, a wyjdzie, że w domu miałam jakieś 2,3h czasu na własne sprawy i życie, stąd wielka obsuwa z postem i brak odzewu z mojej strony. Jestem więc nadal mocno wykończona, zalegam też w innych sesjach z postami bla bla. Ogólnie również nie do końca wiem (z mniej lub bardziej dziwnych powodów), czy was ponownie przyjąć do sesji.

Co do Grytka z kolei i solówki niejako Severa... męczy mnie to jako MG, takie długie "rozłażenie" się BG, czy samowolka ciągnąca się cholera wie ile. Przez takie zagrania mam teraz niejako powoli 2 sesje w jednej, proponuję więc to jak najszybciej zakończyć i powrócić do reszty, lub Sever "znika" na stałe gdzieś w Melvaunt i kończymy jak najszybciej jego historię, przykro mi.

---

Bardzo spóźniony post w końcu się pojawił i mam nadzieję że nie jest aż taki straszny ogólnie również doszło do niezłego zamieszania względem leczenia, i nieco się już praktycznie pogubiłam kto kogo i czym.

Vaelle 9pw (po podleczeniu przez Yona)
Mialee 16pw (po podleczeniu przez Yona)
Nathan 1pw (po podleczeniu przez Tiarę tylko większą częścią eliksiru) Mero zdrów jak rybka :P (po magii Vaelle)
Yon 33pw (po halabardzie) /1 stłuczenie

---

4 osóbki wpadły w portal, który jeszcze istnieje.

Acaleem pędzi do Gween.

Milo stoi obok zemdlonego Anglay'a, i jak chce, może strzelić do stojącej parę metrów dalej Zory.

Reszta "gdzieś" blisko w owej sali, każdy w końcu zrobił te parę kroków w tą czy w tamtą... .

---

Mam nadzieję że niczego nie przegapiłam/zapomniałam/porąbałam? (chociażby z leczeniem?).
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 24-01-2010 o 21:22.
Buka jest offline