Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2010, 22:30   #30
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
No dobrze, zatem to małe nieporozumienie mamy już za sobą

Co do KP, jeśli jeszcze ktoś planuje mi wysłać takową, to mam serdeczną prośbę. Wysyłajcie mi ją w załączniku jako Word. Ja i tak każdą kartę wrzucam do Worda, więc będzie mi łatwiej, jeśli od razu dostanę w takiej formie.

Na koniec drobne spostrzeżenie. Coś na sesję fantasy napalili się przede wszystkim mężczyźni. Gdzie się kobiety podziały? Dostałam tylko jedną kobiecą KP. Jeszcze się skończy na tym, że Lamia wyląduje w towarzystwie samych spragnionych uciech facetów.

Żeby nie było wątpliwości, ja wcale nie narzekam, że zgłosiło się tylu chętnych. Bardzo mi z tego powodu miło. I wcale nie jest tak, że wolę mieć więcej bohaterek niż bohaterów. Ja nic nie mam przeciwko mężczyznom. Faceci są fajni
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline