Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 09:00   #103
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Pytanie do MG:
- A cóż takiego znajduje się w składziku otwartym przez krasnale? Mam na myśli broń, tarcze i te pe, może jakieś butle z oliwą, naftą, alkoholem?
Myślę, że brodacze nie będą narzekać na "pożyczenie" sobie czegoś stamtąd...

Pytanie do BG:
- A może by tak nie blokować okien, tylko drzwi - jeśli zombiaki będą przełazić przez okna, to będzie można je posiekać, zanim one znajdą się w środku Można otworzyć tylko jedno okno i siekać jednego na raz. W ostateczności można zablokować okna (o ile będzie czym) i otworzyć drzwi. Wpuszczamy jednego, zamykamy (siłą), ciachu ciachu, otwieramy i wpuszczamy następnego. Tylko trzeba będzie wymyślić dobry bajer, żeby nieżywi grzecznie czekali w kolejce

I tu pytanie do MG:
- Jakie duże te okna - małe i wąskie (tak, tak...), czy wielkie na pół ściany (nieee...)

Yhh...

No i pomysł z ostatniej chwili - a może by tak wpuścić zombiaki do środka (byle wszystkie), uciec przez okna, a jak paskudy będą wewnątrz wrzucić do środka jedną szyszkę, tj. granat, tj. ogień azeriański? Mała przestrzeń powinna pomóc rozerwać trochę tych sztywniaków (). Jeśli po tym dużo będzie się w środku ruszało, to poprawić kolejną szyszunią i dobić ew. resztki. Z kolei ściany z bali powinny ochronić wszystkich na zewnątrz przed odłamkami/wybuchem.
Problem w tym, że brzydale muszą wleźć wszystkie (lub w zdecydowanej więszości), co sprawia, że przynęta (jedna lub kilka) będzie miała spory problem z wydostaniem się we w miarę dobrej kondycji. Chociaż...

Kolejne pytanie do MG:
- Czy drzwi do składziku można zaryglować od wewnątrz?
- Jak grube/wytrzymałe są te drzwi?

Jak tylko MG odpowie, to, cytując postać z pewnego serialu: Mam pomysła!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline