Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 19:04   #119
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
nikogo nie szantażuje ani nie straszę więc Noraku nie zarzucaj mi braku tolerancji bo sam też nie jesteś kimś wielkim abym musiał słuchać takich opinii od ciebie, nie znasz mnie. Co do ciebie Endless, nie robię ci żadnej łaski, po prostu ładnie dałem znać, że jeśli to ma tyle trwać to ja po prostu podziękuję żebyś nie musiał potem się dziwić że odszedłem bez słowa, ale widzę że sytuacja jest w normie.

A i jeszcze jedno wymagasz Noraku ode mnie tolerancji to ja ci coś powiem. Albo oczekujemy tego samego od wszystkich graczy albo sesja nie ma sensu. Ryuuzaki mógł chociaż napisać że nie może z takich i takich powodów, a on po prostu lał nas moczem. Wiesz nie każdy może tak tolerancyjnie jak ty codziennie zaglądać do tematu bo może ktoś łaskawie odpisał, umowa była że piszemy z częstotliwością taką a nie inną, po coś zasady są. Wiesz nie gram tylko jednej sesji, a we wszystkich staram się być sumienny. Jak nie mogę odpisać czy coś w tym stylu to daje znać że sorry odpisze tego i tego. Proste.
 
Tasselhof jest offline