Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 22:18   #37
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Dlatego właśnie pytałem, bo wiem że komplikuje to mg życie. Skoro jednak Ci to nie przeszkadza to biorę się do roboty. A w zasadzie wziąłem się już po południu, wiec sporą część historii mam napisaną Czy ty jakieś konsultacje tych kart urządzasz? Jakieś poprawki w umiejętnościach itd... w końcu skoro można mieć ich ile się chce to jedynym ograniczeniem jest umiar gracza, a to chyba czasem potrzebuje weryfikacji Czy w umiejętnościach mają być takie rzeczy jak np. 'piśmienny'?

Jeszcze jedno pytanie mam. Wiem, że to jest storytelling więc nie ma to aż takiego znaczenia, ale nawet w storytellingach są postacie pod jakimś kątem mocniejsze i słabsze (wojownik wprawniejszy w używaniu broni i mniej wprawny, itd...). Co o tym decyduje? Jakiś z podanych przez Ciebie atrybutów (stereotypowo inteligencja dla maga?) czy może te nieograniczone zasadami umiejętności? Pytam o to wszystko bo nie chciałbym przesadzić w żadną stronę i potrzebowałbym mieć jakieś nakreślone granice i proste przynajmniej reguły.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 26-01-2010 o 22:23.
Cosm0 jest offline