Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2010, 10:52   #17
Vist
 
Vist's Avatar
 
Reputacja: 1 Vist ma wyłączoną reputację
Witam wszystkich. Mam trochę przemyśleń co do rozgrywki więc wam opiszę. Zasadniczo największy problem mam z ustaleniem przedziału czasu, który będzie omawiał post. Z początku myślałem, że uda się wypracować jakiś w miarę równy odcinek, którym cyklicznie goniłbym na przód. Niestety to była teoria a praktyka podsuwa coś innego. Myślę że najlepiej było by gdybyśmy pisali 2 rodzaje postów. Jedne dłuższe, opisowe ( moje opisujące nowe tło akcji czy ważniejsze szczegóły, wasze omawiające wrażenia waszego bohatera rozważania co do bieżących wydarzeń, domysły, plany, wątki osobiste itd.) I drugie krótkie zwięzłe odnoszące się w zasadzie do akcji. Oczywiście nie musi to być na zasadzie był długi to teraz 2 krótkie czy na odwrót. Chodzi mi tylko o możliwości szybszego reagowania bo dla mnie priorytetem jest pozostawiać wszystkie decyzje w waszych rękach dlatego nie mogę pognać z fabułą zakładając że siądziecie do stołu z strażnikiem, z drugiej strony kończenie w sytuacji kiedy musicie podjąć decyzje będzie rwało i rozdrabniało akcję. Dlatego krótki post sygnalizujący zachowanie i nastawienie do danej sytuacji postaci byłby pomocny. Oczywiście takich postów nie wliczalibyśmy do limitu 1/tydz. Co wy na to?
 
Vist jest offline