Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2010, 14:14   #21
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
No więc:
1. Tura trwa do jutra, do godziny 12.00. Od tego momentu jest t. zw. czas dla MG do odpisania. Do kiedy? Do piątku, godz. 18.00. I tak będziemy robić co tydzień już Chyba, że są jakieś przeciwwskazania, to chętnie wysłucham.
2. Mam nadzieję, że nie chcesz, Famirze, przespać pierwszej tury, co? Czas jeszcze jest i nie gonie cię, byś czym prędzej odpisał. Jeżeli post pojawi się jutro o 11.59(nawet jeżeli punkt o 12) to i tak dobrze, ale nie wybaczyłbym ci gdybyś opuścił pierwszą turę (dobra... joke ).
3. Miłego dnia
4. Pochwalcie się, jak u Was zimno U mnie zaledwie -5. Powoli żegnam mróz!
5. Jeżeli nie jesteście wstanie odpisać to zawsze lepiej będzie, jeżeli to zgłosicie Pamiętajcie! znikanie na jakiś czas z sesji grozi wypadem do Pustki(czyt. wylot z sesji). Oczywiście przyjmuję usprawiedliwienia, ale... pamiętajcie! Sesja jest dla zabawy, a cóż to za zabawa, jeżeli nie jest zabawna i nie bawi? Jak zacznie was już nużyć to napiszcie Ja się nie obrażę, a i jeszcze uścisnę na pożegnanie.
 
__________________
Nobody know who I realy am...

Ostatnio edytowane przez Faurin : 27-01-2010 o 14:19.
Faurin jest offline