Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2010, 16:28   #40
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Wydaje mi się, że gdzieś już była o tym mowa, ale być może było to w jakimś mailu, więc powtórzę.

Magiczne przedmioty, artefakty jak najbardziej występują. Macie prawo do magicznego przedmiotu ALBO do magicznej umiejętności, nie do obu naraz.

Drobna uwaga z mojej strony. Z kilkoma osobami mailownie rozmawiałam apropo poprawek i uzupełnień w KP. Bardzo proszę o zebranie tych wszystkich informacji, które uzgodniliśmy i wysłanie ostatecznej wersji KP. Te osoby, w których KP nie były dokonywane poprawki robić tego nie muszą, podobnie te osoby, które wysłały mi już ostateczną wersję i od tamtego czasu nic w niej nie zmieniały.

Nie zastosowanie się do mojej prośby będzie skutkować tym, że za ostateczną wersję KP uznam tę, którą mam zapisaną na swoim kompie i na ich podstawie wyłonię przyjętych.

EDIT :
Znalazłam wiadomość, w której pisałam na ten temat, więc zamieszczam jej fragment, żeby wszyscy mieli jednakowe informacje:

Cytat:
A zatem: magiczne przedmioty są dostępne dość powszechnie ( o ile stać cię na to, by je sobie kupić). Generalnie jeśli masz duuuużo pieniędzy (żaden z bohaterów prowadzonych przez graczy raczej mieć tyle nie będzie) to kupienie artefaktu jest kwestią pójścia do maga i zamówienia go.

Nie przewidywałam, by któryś z bohaterów mógł mieć magiczny przedmiot. Sądziłam, że nadnaturalna umiejętność wystarczy. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na tym, by Twój bohater posiadał artefakt, nie widzę problemu, tylko wtedy nie możesz mu już podarować magicznej umiejętności (albo jedno, albo drugie - żeby było sprawiedliwie) od razu ostrzegam, że artefakt zawsze może ci ktoś zwędzić, co jest raczej niemożliwe przy magicznej umiejętności.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.

Ostatnio edytowane przez echidna : 27-01-2010 o 17:57.
echidna jest offline