Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2010, 19:36   #26
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Miło mi powitać przyszłych graczy, pojawiam się troszeczkę później, bo przyznam szczerze, że przegapiłem ta rekrutacje, czego żałowałem, bo zapowiada się bardzo ciekawa sesja, wobec tego napisałem do MG, a on pozwolił mi zrobić KP i przyjął do sesji.

Życzę wszystkim miłej gry, wielu zaskoczeń w nowym świecie.

ps. Falidae, mam nadzieję, że nie będzie zła o pożyczeniu motywu z lustrem, ale brakowało mi czegoś co by kończyło sen, a było zgrabnym połączeniem z przygodą, twój pomysł był idealny za co składam ukłony.

ps2. Zdjęcia są i jeśli w przyszłości będą w moich postach, mojego autorstwa, a walcząc od długie czasu o szacunek do własności intelektualnej. Proszę o ich nie wykorzystywanie bez mojej wiedzy. Zazwyczaj wystarczy mi PW lub GG z pytaniem czy można, ale miałem już dwie sytuacje, gdzie ktoś zarabiał na moich zdjęciach i tego chcę uniknąć.
 
deMaus jest offline