Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 13:48   #216
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Vantro, mam nadzieję, że dobrze Kalel strasznie napadł na Sorg, ale widać chciał, żeby choć jedna kobieta zwróciła na niego uwagę

A wracając do konkretów: post krótki ale jest i chyba nie muszę mówić, że macie przed sobą doświadczonych poszukiwaczy przygód, którzy są do Was przyjaźnie nastawieni (zwłaszcza do Lidii ). Jak się komuś nudzi może pospacerować po Jarmarku, kupić co mu potrzeba, Sorg również nikt do ławki nie przywiązał

Nie ma też limitu ile macie przebywać w Uran - jeśli chcecie wyjechać zaraz po powrocie Lususa to nie ma problemu; jeśli chcecie nocować... no, to raczej pod gołym niebem, albo zwiedzić miasto za jakąś wolną stajnią czy strychem, bo wszystkie normalne pokoje są zajęte.

Wspólne google są nadal czynne (Opowieści - post wspólny), czas jak zwykle do czwartku włącznie. Tylko proszę, zlitujcie się nad biedną MG i choć dialogi piszcie na raty, bo jak mam Was wszystkich na raz "obsłużyć" w czwartek wieczór, to nie wiem w co ręce włożyć.
 
Sayane jest offline