Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 14:43   #22
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Po prostu każdy pisze za siebie. To co mówi halfling pisze ja, krasnolud bedzie pisał swoje , każdy swoje, MG tez - bo jest światem otaczającym nasze postacie. Google doc, nie zastępują posta, pomagają tylko tworzyć rozmowy inaczej było by tak
mój post i pytanie do kogos
kogoś post i odpowiedż z pytaniem do mnie
moj post z odpowiedzia i innym pytaniem
i tak w koncu doszlibysmy, ze wymieniamy sie jednozdaniową rozmową, dobudowując posty. A tak wszystko w jednym, generalna zasada jest taka, ze wkleja ten co najwiecej sie napracowal, aczkolwiek:
po nim nastepna osoba juz wkleja ( to takze praca a nie tylko respekt wklejenia ladnego posta)
jesli google doc wyjdzie bardzo duze, to sie dzieli posród graczy co kto wkleja. Udział w google doc, nie zwalnia z napisania posta, pozwala jednak na bierząco rozmawiać miedzy hgraczami, a rozmowa zostanie wklejona do posta
przepraszam za błędy ale śpiesze sie i nie mam czasu poprawić
pozdro
 
Eliasz jest offline