Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 20:50   #2
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
(Wstępnie) Zgłaszam się. Mam tylko kilka pytań:

1. Jak postać genina ma się do wydarzeń z sesji? Jest ich świadoma w jakimś stopniu czy po prostu "wparowuje" do sesji w danym momencie niczego nie świadoma?
2. Genin to dość obszerne pojęcie. Chodzi Ci o dzieciaka który zaczyna trening czy o kogoś starszego kto np. nie jest w stanie zdać egzaminu na chuunina lub planuje do niego podejść w najbliższym czasie? Preferujesz bardziej któryś z tych archetypów czy wszystko Ci jedno? To dość istotne bo determinuje wiek postaci.
3. Do kiedy ew. trzeba Ci dosłać kartę?
4. Jak się zapatrujesz na ew. wplatanie w przebieg sesji (jak ja to nazywam) tzw. "smaczków fabularnych" z historii postaci? Stosujesz takie rzeczy czy raczej unikasz ich (szczególnie mnie to zastanawia gdy patrzę na obecną liczbę graczy ) ?
5. Czy dopuszczasz pk? Nie mówię o bezmyślnych próbach wyżynaniu współgraczy tylko o konsekwentnym i mającym swoje powody zabójstwu innej postaci? Jedni MG to dopuszczają a inne nie. Jak to u Ciebie wygląda?

hrm... póki co to wszystkie pytania jakie przychodzą mi do głowy. Po odpowiedzi na pytania wyślę wstępny konspekt przed napisaniem karty.
 
Famir jest offline