Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2010, 12:42   #535
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Przyznaję, że nie za bardzo wiem co napisać w poście tuż po poście Sekala(oczywiście bez robienia retrospekcji i tego typu wianków)...
Sytuacja Quinna jest patowa, bo nie miał żadnego wcześniejszego kontaktu z "koleżanką wampirzycą" i na pewno nie jest na pozycji, aby coś rozegrać jako pierwszy... Musi wiec poczekać na jakikolwiek ruch innych (Alexandra? Albert?) i w tej sytuacji "pojść na całosć" z tym co wymyślą...

Ja jestem na wyjeździe bez swojego komputera (korzystam z obcych maszyn i internetu) - mam więc prośbę. Spokojnie można wykorzystać postać Quinna z załozeniem, że facet obserwuje sytuację i czeka na decyzję bardziej obeznanych. Do niej się dokleja - jeżeli padnie na jakieś negocjacje to moze się bawić (nawet z argumentem, że to całe "włamanie" jest próbą jaką wymyślili rebelianci, aby wkupić się w ich szeregi...). Jeżeli padnie na walkę - to i tak nie ma nic do stracenia; w żadnej konfiguracji nie ma nic do stracenia... Jedynie opcja poddanie się jest kłopotliwa - bo Quinn się jednak na kogoś rzuci w takim układzie... nie dając się aresztować bez oporu.


Marrrt - dzięki...
 
Aschaar jest offline