Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2006, 18:59   #39
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
To może teraz ja. Od razu widać, że wszyscy wczuli się w Amerykanów i chcą mieć podane prosto i przystępnie Jak należałoby się spodziewać rejs na Hawaje odbywa się eksluzywnym statkiem oceanicznym (a został on zbudowany do pływania). Firma, która to organizuje i sponsoruje, jest nowa na rynku i ma zadatki na odgrywanie głównej roli przemysłu kosmetyczno-farmaceutycznego. Statek odpływa z Los Angeles (z Nowego Jorku miałby trochę daleko ) a cały rejs ma potrwać niecałe 2 tygodnie. Nie płacicie nic za podróż, uroki życia oraz kurację, która może Wam pomóc. Kuracja (nie jest powiedziane, że to JEDEN lek i w dodatku NOWY lek) jest odkrywcza i całkowicie bezpieczna. Można powiedzieć, że to jest jak jedzenie kurczaka z dżemem truskawkowym - nikt nie próbował, a może dawać rewelacyjne walory smakowe Skład kuracji podlega ochronie patentowej i może być wzmacniana lekami własnej produkcji, ale posiadającymi wszelkie potrzebne dokumenty stwierdzające ich wdrożenie do publicznego stosowania.
......
Musiałem odetchnąć. Słuchajcie. To nie jest zwyczajna sesja ani zwyczajne jej prowadzenie. Dajcie nam szansę wykazania się i uczynienia z tego rozgrywki inteligentnej. Jak wszystko wyłożymy Wam teraz to gdzie tajemnica, gdzie szukanie zdania, w którym jest zawarte coś, co rzuci światło w przyszłości na zdarzenia? O kręceniu filmów reklamowych dowiedzieliście się z newsa. Chcieliśmy to połączyć z nowatorskim rozwiązaniem dla Czytaczy. I co? Od razu Big Brother i inne takie. Rekrutacja została przeliczona na około 2 tygodnie - przez ten czas będą chodzić newsy i z nich będziecie się dowiadywać wszystkiego o sesji. Wyjątkowo nie w komentarzach, bo te zostawiamy sobie - Nam i Graczom - na nasze sprawy.
......
Drugi oddech. Zapraszamy nieustająco o zgłoszenia. Dopóki nie pojawi się tutaj post mówiący, że już mamy komplet, doputy można składać zgłoszenie. Wszystkie są czytane i rozpatrywane. Napłynęło sporo takich zgłoszeń i mam generalne uwagi zarówno do zgłaszających jak i do przyszłych chętnych:
- język (piszemy po polsku, choć gramy w Stanach);
- ortografia (piszemy po polsku, choć ....);
- zostawiliśmy furtkę na życiorys, by każdy mógł się zaprezentować i przedstawić coś ciekawego; pamiętajcie - liczy się pomysł - nawet na szarego zjadacza burgerów - ale przedstawiony odpowiednio;
- jeśli macie jakieś wątpliwości dotyczące sesji, prowadzenia, uczucia dużej dozy niepewności czy wreszcie boicie się, że idzie to w kierunku, który Wam nie odpowiada - nie grajcie; zgłoszenia są dobrowolne
...._...
Trzeci oddech. Miałem słabość i teraz już mi lepiej Zapraszam wszystkich do gry. Hawaje czekają, Pacyfik również. No i wielka zagadka mórz, którą mam nadzieję, że rozwiążecie. Przepraszam za początek postu, ale pytanie o cel budowy okrętu rozwalił mnie. Mortisie - masz u mnie dużego plusa już na starcie. Serio.
...'...
Czwarty oddech. Pamiętajcie - w tej sesji WSZYSTKO jest możliwe a każdy jej post, news, informacja, zapisek w blogu, rzucony komentarz jest OGROMNIE ważny. Pamiętacie "6 zmysł" i końcówkę, gdy bohater, po całej historii zaczyna wszystko układać w jedną całość i jak ona układa się z przerażającą dokładnością? Mam nadzieję, że Wy też tak będziecie mieli po skończeniu SLND 42 i wtedy dwa razy przeczytacie pen post.
.,......
Yarot
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline