Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2010, 08:31   #699
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Obu was będę potrzebował jutro... Dzisiaj... na gg

Krótkim postem nie masz się co przejmować, ponieważ ja też ostatnio nie grzeszę najdłuższymi i najlepszymi jakościowo
Oczywiście postaram się to poprawić, nie tylko na płaszczyźnie postów we wszystkich sesjach, lecz również na gruncie KP czy innych form "pisarskich". Jeśli się nie uda to będzie już tylko jedna droga
Należy pamiętać tylko, że jakość=długość (wszelkiego rodzaju seksualne interpretacje tej dewizy są wyłącznie produktem spaczonej wyobraźni ich autorów). Początkowo stawiałem na krótkie, ciekawe posty, potem na długie i dość nudne. Ostatnio doszedłem do wniosku, iż potrzebny mi jest jakiś kompromis. I teraz postanowiłem pisać tylko tyle ile trzeba bez przesadnego wdawania się w szczegóły. Czy wyjdzie to moim postom na zdrowie? Zobaczymy, chociaż zdecydowanie im nie zaszkodzi.

Krótko, nie spuszczaj pokornie głowy Zak, bo naprawdę nie ma czego się wstydzić.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 02-02-2010 o 12:30.
wojto16 jest offline