Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2010, 13:37   #124
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Z tego co wiem moja postać ma zastąpić postać Kazana (nigdy nie grałem cudzą postacią i nie zamierzam tego zmieniać ).

Co do google docs to tak - może tam pisać kilka osób naraz. Nie trzeba się męczyć wklejaniem pojedynczych fragmentów z gg to jakiegoś edytora tekstowego bo od razu piszesz tam i wszystko układa się w całość. Do tego od razu zaznacza Ci błędy i nie ma ryzyka, że plik przepadnie bo komuś komp nawalił. Grałem kiedyś przy użyciu gg a teraz gram przy użyciu google docs na prawie wszystkich sesjach... bo jest po prostu dużo wygodniejszy niż gg. Ten plik co udostępniłem jest ogólnodostępny dla każdego, ale normalnie jeśli gracze by się zarejestrowali (rejestracja szybka i darmowa) to można tylko im udostępnić wtedy dany plik, więc żadne osoby trzecie nie będą miały wtedy możliwości zaglądania czy edytowania. Oczywiście każdy gra jak lubi, ale uznałem że przynajmniej warto może by chociaż to rozważyć.
 

Ostatnio edytowane przez Famir : 02-02-2010 o 13:43.
Famir jest offline